Hakkımızda

Rade Bilişim ve İnternet Hizmetleri Limited Şirketi veri merkezi işletmeciliği ve erişim servisleri alanında katma değerli servisler sunmak amacıyla Kasım 2013 tarihinde kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

Yeni nesil bulut uygulamalarını destekleyen güçlü altyapısı ve 7/24 yüksek kaliteli kesintisiz sunucu hizmetleri ile günümüz işletmelerinin veri merkezi hizmetlerini eksiksiz karşılamakta ve verimliliklerini arttırmaktadır.

Rade, güncel teknolojik gelişmelerle paralel altyapısını sürekli güncel tutmayı şirket kültürünün ana ilkesi edinmiştir. Sürekliliği esas alarak müşterilerine bilinçli ve sürdürülebilir hizmetler sunmayı hedeflemektedir. Bu yaklaşım ile işletmelere özel anahtar teslim butik projeler ve farklı müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik her bütçeye ve her ihtiyaca cevap veren hazır paketler ile kapsamlı çözümler sunmaktadır.

Merkez ofisi, veri merkezi ve donanımlı teknik personeli ile Bursa'da konumlanan Rade yeni çözüm ortağınız olmak için bir tık yakınınızdadır..